Menu

Láska, ktorá neostala len v krabiach

Začiatok roka 2021 si skrášľujeme  so seniormi spomienkami na našich mladých priateľov z Cirkevnej základnej školy sv. Gorazda z Košíc, ktorí nám zaslali vianočné pozdravy a darčeky. Potešili nás aj škôlkari z Cirkevnej materskej školy bl. P.P. Gojdiča z Prešova v rámci projektu – Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Poslali nám prekrásne vianočné ilustrácie, ktoré našim seniorom pripomenuli radosť z vnúčat a rodiny. Potešili nás aj obrázky a pozdravy,  od mladých z farnosti Dlhé Klčovo, ktoré nám priniesol duchovný otec Patrik Székely.

V každej krabičke, ktorá bola s veľkou láskou a šikovnosťou nádherne vyzdobená, sa skrývalo veľa sladkostí a rôznych prekvapení. Naši seniori ďakujú všetkým deťom a mladým, ktorí si na nás vo vianočnom období spomenuli. Táto láska určite neostala v krabiciach, pokračuje ako svetlo nádeje do dalších dní.

Táto aktivita sa uskutočnila vďaka vzájomnej spolupráci  Active  citizens fund ACF, KARPATSKEJ NADÁCIE, občianskej iniciatíve “Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok”,  o.z. LÁSKAVÉ RUKY, seniorov z Domu sv. Kozmu a Damiána a detí MŠ, žiakov ZŠ a ich rodičov, študentov z rôznych stredných a vysokých škôl.